Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь серед шести найнадійніших банків у рейтингу журналу «Гроші»

04 Вересня 2020

Креді Агріколь Банк серед шести лідерів рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші», який сформовано за результатами першого півріччя 2020 року. До рейтингу увійшли банки з активами понад 15 мільярдів гривень та депозитами населення понад 1 мільярд гривень.

При формуванні загальної оцінки банку експерти журналу «Гроші» беруть до уваги такі показники як обсяг залучених коштів населення, власний капітал банку, надійність (репутація) акціонерів, відсутність проблем зі здійсненням виплат депозитів, ставки за гривневими вкладами фізичних осіб на три місяці. Основою для оцінювання є офіційна звітність банків станом на 1 липня 2020 року. Так, експерти журналу «Гроші» відзначили, що незважаючи на пандемічну кризу, результати першого півріччя поточного року для української банківської системи в цілому виявилися «благополучними».

Нагадаємо, нещодавно Euromoney назвав Групу Креді Агріколь найкращим банком у Західній Європі та Франції. Креді Агріколь Україна як частина Групи дотримується її високих стандартів ведення бізнесу. Зокрема, надійність банку підтверджується низкою відзнак: банк у трійці найбільш фінансово стійких установ за версією порталу «Мінфін» та сьомий в загальному рейтингу «50 провідних банків України» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб». Креді Агріколь працює на українському ринку вже 27 років, налічує 2400 співробітників у своїй команді та 150 відділень у своїй мережі. Навіть у складних умовах в період пандемічної кризи банк надає повний спектр послуг роздрібним клієнтам та бізнесу.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards