Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь серед одинадцяти найнадійніших банків в рейтингу від бізнес-порталу «Mind»

14 Серпня 2020

Креді Агріколь серед одинадцяти найнадійніших банків в рейтингу від бізнес-порталу «Mind» за результатами першого півріччя 2020 року. Рівень життєздатності банку оцінений як «стабільний», що вказує на високу здатність банку вистояти в кризові часи. До рейтингу увійшли учасники українського ринку, ринкова частка яких перевищує 0,2% від усіх платоспроможних банків.

При формуванні загальної оцінки банку бізнес-портал «Mind» враховує такі показники як достатність капіталу, ліквідність, якість кредитного портфеля, рентабельність, рівень підтримки акціонерів, безперебійність виплат, ризик відкритої валютної позиції та системне значення банку.  Фактори фінансової стійкості розраховані на основі офіційної фінансової звітності банків.

Надійність, стабільність та бездоганна репутація Креді Агріколь підтверджується також низкою інших відзнак: банк в трійці найбільш фінансово стійких установ за версією порталу «Мінфін» та сьомий в загальному рейтингу «50 провідних банків України» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб». Банк працює на українському ринку вже 27 років та посідає десяте місце за розміром активів згідно з даними НБУ на червень 2020 року. Надає повний спектр послуг роздрібним клієнтам та бізнесу навіть в складних умовах в період пандемічної кризи.

Отож ви завжди можете покладатися на Креді Агріколь Банк! 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards