Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь п’ятий рік поспіль перший у номінації «Автокредит» та знову потрапив в десятку провідних банків України

15 Липня 2020

9 липня 2020 року в рамках щорічної церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS 2020 Креді Агріколь отримав першість в номінації «Автокредит» та посів сьоме місце в підсумковому рейтингу провідних банків України, піднявшись на дві сходинки порівняно з минулорічним результатом. Вже 9 рік поспіль інформаційне агентство «Фінансовий клуб» визначає лідерів рейтингу «50 провідних банків України» в 16 номінаціях. 

Журі рейтингу також відзначило високу ефективність команди топ-менеджерів Креді Агріколь. Два члени правління банку відзначені як провідні банкіри:

Лариса Бондарєва, заступниця голови правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ  та ринки капіталу, ― серед  найкращих корпоративних банкірів.

Галина Жукова, заступниця голови правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу, ― серед найкращих роздрібних банкірів. 

«Ми вдячні за відзнаку нашого банку авторитетними експертами та організаторами рейтингу. Вже традиційно Креді Агріколь у десятці провідних банків України. І це справді чудовий результат. Ми досягаємо його, працюючи щодня у інтересах наших клієнтів і суспільства, і нашими діями прагнемо сказати: «ви можете покладатися на Креді Агріколь!» Саме зараз, на нашу думку, той час, коли ми маємо дбати про клієнтів, про нашу велику команду з 2400 співробітників, і про те, що ми можемо зробити для суспільства. І саме ця ключова ідея лежить в основі багатьох проєктів, які ми наразі втілюємо, ― від сучасного мобільного застосунку, прогресивних продуктів для клієнтів, до благодійних ініціатив чи смарт-офісу», ― коментує Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку. 

Вже п’ятий рік поспіль основна нагорода у номінації «Автокредит» дістається Креді Агріколь Банку. 

«Ми вкотре підтверджуємо статус банку № 1 серед автолюбителів! В Україні ми видаємо кожен третій кредит на авто, щоденно працюємо над покращенням сервісу та єдині на банківському ринку маємо міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування. Маємо амбітні плани розвитку – прагнемо, щоб кожна автомобільна мрія отримала шанс на втілення разом з нами!» ― прокоментувала Галина Жукова, заступниця голови правління Креді Агріколь. 

Проект «50 провідних банків України» ― це щорічне незалежне дослідження банківського сектору України, за результатами якого визначаються 16 провідних банків у тематичних рейтингах, дев’ять переможців «Фінансового визнання», п’ять кращих топ-менеджерів та провідний банк країни. 

Дослідження проходить серед усіх банків, що працюють в Україні на основі офіційної звітності банків, а також інформації, яка додатково надається учасниками рейтингу.  

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно