Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь презентує інфографічний довідник «Агробізнес України 2019/2020», створений у партнерстві з Latifundist Media і Top Lead

08 Жовтня 2020

8 жовтня вийшов щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України» за 2019/2020 маркетинговий рік. Креді Агріколь Банк вже шостий рік поспіль є партнером цього проекту та бере активну участь у підготовці інформації та створенні контенту. В довіднику міститься аналітика ринку, яка знадобиться всім, хто працює в агробізнесі та дотичних галузях. Статистика представлена у форматі простої та яскравої інфографіки.

«Креді Агріколь вже понад 10 років є стратегічним партнером для агробізнесу. Ми прагнемо робити свій внесок у розвиток агросегменту та української економіки. Окрім фінансової підтримки ми спрямовуємо зусилля на підвищення рівня обізнаності учасників агроринку, адже актуальна та достовірна інформація ― це ключ до ефективного ведення бізнесу. Тому вже шостий рік Креді Агріколь Банк виступає партнером інфографічного довідника «Агробізнес України», а наші експерти долучаються до його  розробки»,  ― коментує Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку. 

Довідник «Агробізнес України 2019/2020»  містить 45 сторінок інфографіки, які згруповані за напрямами: рослинництво, тваринництво, переробна промисловість, інфраструктура та послуги, фінанси. Цьогоріч в довіднику також приділили особливу увагу розвитку земельної реформи та біоенергетиці.

Інфографічний довідник створений агромедіахолдінгом Latifundist Media і контент-маркетинговим агентством Top Lead за підтримки партнерів: Креді Агріколь Банку та Baker Tilly.

Отримати електронну версію довідника можна у вашого персонального менеджера Креді Агріколь Банк або за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, керівниця управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards