Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь подарував комп’ютери центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра»

21 Жовтня 2021

В рамках благодійного проекту «Техніка на благо» Креді Агріколь подарував та організував доставку 14 одиниць комп’ютерного обладнання: монітори та системні блоки для центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра», що в Чернівцях. Наразі тут проживають та отримують соціальні послуги 54 діток та 20 мам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Місто Добра сприяє соціальній адаптації вихованців закладу і комп’ютерне обладнання стане важливою складовою розвитку дітей та отримання професій для їх мам.

«Лише від початку 2021 року Креді Агріколь передав 139 одиниць комп’ютерної техніки в рамках  благодійного проекту «Техніка на благо». Ми допомагаємо закладам, які найбільше потребують нашої уваги. У Місті Добра дарують шанс на щасливе майбутнє кожній мамі та дитині, і ми раді підтримати цю добру ініціативу. Будемо раді, якщо наш приклад надихне інших долучитися до благодійності», - розповідає Вікторія Торяник, керівниця управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно