Після кількарічної вимушеної перерви ми раді повідомити, що Креді Агріколь традиційно в якості партнера долучається до 10 ювілейного кроп-туру українськими полями АгроЕкспедиція Посівна 2023 від Latifundist Media. Нова аграрна експедиція та візити до агрокомпаній стартують вже 15 травня. Протягом тижня в рамках проекту агрокоманда Креді Агріколь разом із організаторами проекту відвідають десятки полів та об’єктів аграрної інфраструктури, низку різних агрогосподарств — великі холдинги та малі фермерства, щоб поспілкуватися з агробізнесом, проаналізувати хід сівби, структуру посівних площ, технології тощо.
«Ось уже 30 років Креді Агріколь на українському ринку і агро для нас — це один із стратегічних напрямів розвитку банку. Для клієнтів дуже важливо, коли банк розуміє специфіку та особливості аграрного бізнесу, тож ми повсякчас виїздимо в поля, поглиблюємо знання наших співробітників в рамках Агрошколи, підтримуємо профільні конференції. Ми раді, що всупереч усім складнощам ми відновили нашу традиційну з Latifundist Media АгроЕкспедицію. Ми інвестуємо свої зусилля та експертизу у проекти, які створюють додаткову цінність для наших клієнтів та агробізнесу України», - коментує Наталія Порвіна, директорка департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.
Воєнний стан, ціни на добрива, погодні умови, ситуація з експортом українського зерна та ще низка факторів впливають цього року на рішення аграріїв сіяти одні культури і відмовлятися від сівби інших. Зокрема, прогнозується скорочення площ під кукурудзою майже вдвічі порівняно з періодом до повномасштабного вторгнення. Часто вибір культур для посівної відбувається фактично в останній момент.
«Ми покажемо, як через війну росії проти України змінилися підходи до ведення бізнесу, агротехнології, виявимо тенденції, характерні для певного регіону в умовах війни. Ми спілкуватимемось не тільки з власниками і керівниками аграрних підприємств, але й головними інженерами, агрономами, тощо. Вже зовсім скоро ви з перших рук зможете дізнатися про хід посівної, про зміни посівних площ під тими чи іншими культурами, технології вирощування та захисту рослин, нюанси роботи аграріїв у воєнний час та плани на найближче майбутнє», - коментує Ярославна Ткаченко, CCO Latifundist Media.
За прогнозами Мінагрополітики станом на 23 березня, в Україні під весняну сівбу були заплановані наступні площі:
- кукурудза — 3,6 млн га (-451 тис. га порівняно з 2022 роком);
- соняшник — 5,64 млн га (+476 тис. га);
- соя — 1,84 млн га (+334 тис. га);
- ярий ячмінь — 1,04 млн га (+111 тис. га);
- озима пшениця — 285 тис. га (+67 тис. га).
Щоб зрозуміти і показати реальну ситуацію з весняною посівною, ми разом із партнерами запланували кроп-тур Посівна-2023, у якому будемо висвітлювати хід сівби.
З цією метою плануємо відвідати наступні регіони:
- Центр: Вінниця, Біла Церква, Полтава, Дніпро, Черкаси
- Північ-Схід: Полтава, Харків, Суми
- Північ: північна Київщина, Чернігівщина, Житомир
- Захід: Тернопільська, Хмельницька, Львівська, Рівненська області
- Південь: Одеса, північ Миколаївщини
Запросити нас із партнерами в гості можна, якщо напишете на пошту krasnovska@latifundistmedia.com або на сторінку у facebook https://www.facebook.com/superagronomcom/
Слідкуйте! Буде цікаво, адже це посівна!