Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь підтримав XІ Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні»

12 Грудня 2019

5 грудня Креді Агріколь Банк виступив фінансовим партнером XІ Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні», організаторами якої є асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent. У фокусі конференції – обговорення змін, що відбулися в аграрному секторі у 2019 році.

Александр Чеснакофф, заступник члена Правління Креді Агріколь Банку, виступив одним зі спікерів панелі «Управління фінансовими інструментами».

Ключові теми обговорення в рамках конференції:

  • аграрні підсумки поточного року
  • вплив геополітичних факторів на макроекономіку України
  • управління фінансовими інструментами
  • скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Учасниками конференції стали понад 300 спеціалістів агробізнесу та представників влади і понад 15 спікерів-практиків.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно