Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь підтримав свято молодого французького вина Beaujolais Nouveau

03 Грудня 2021

19 листопада в конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбулося свято молодого французького вина Beaujolais Nouveau, організатором якого виступила Французько-українська торгово-промислова палата. Традиційно Креді Агріколь став генеральним партнером заходу та запросив до участі у ньому бізнес- та преміумклієнтів банку.

«Упродовж багатьох років ми виступаємо амбасадороми французької культури та сприяємо розвитку ділових відносин між країнами. Вино – особлива філософія і невід’ємна частина Франції. А свято Beaujolais Nouveau - це чудова нагода запросити наших клієнтів першими скуштувати вино зі свіжого врожаю. А для поціновувачів винної культури у лінійці преміальних продуктів банку є пакет послуг «Sommelier». Тут фінансові рішення поєднується з мудрістю та витримкою вишуканих вин», -  коментує Стефан Фаллік, член правління Креді Агріколь Банку. 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно