Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк запустив мобільний додаток для Android-смартфонів

05 Липня 2017

Креді Агріколь Банк продовжує рухатися в бік цифрової трансформації, одночасно прагнучи забезпечити для своїх клієнтів сучасний, зручний та максимально безпечний банківський сервіс. Відтепер клієнти банку, що є власниками смартфонів на базі операційної системи Android, мають можливість отримати доступ до послуг Креді Агріколь Банку за допомогою відповідного мобільного додатку CA MOBILE.

«Фокус на максимальну діджиталізацію та комфорт для клієнтів – такий пріоритет Креді Агріколь Банк визначив як один із головних у своїй стратегії розвитку у найближчі 3 роки. З цією метою ми активно розвиваємо нові та постійно вдосконалюємо існуючі канали дистанційного банківського обслуговування, розробляємо та впроваджуємо нові актуальні рішення. Сьогодні у вигляді мобільного додатку для Android-смартфонів ми раді презентувати нашим клієнтам ще одну зручну можливість керувати своїми фінансами», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Всі клієнти Креді Агріколь Банку, які підключені до інтернет-банкінгу i-Bank*, після завантаження мобільного додатку CA MOBILE на свій смартфон з операційною системою  Android отримають безліч можливостей для управління власними коштами.

Тепер за допомогою смартфону в будь-який момент часу та у будь-якому місці можна:

  • миттєво дізнатися актуальний баланс на картковому рахунку
  • переглянути історію трансакцій
  • заблокувати та розблокувати власну картку**
  • вільно переміщувати кошти між власними рахунками та картками**
  • погасити кредит та поповнити депозит**
  • здійснити переказ за реквізитами рахунку, що відкритий в іншому банку, за будь-яким шаблоном, що був раніше збережений в i-Bank, або створити новий переказ**
  • швидко відправити кошти на картку будь-якого банку України
  • знайти найближче відділення та банкомат Креді Агріколь Банку або мережі «АТМосфера»
  • поповнити баланс мобільного телефону

Мобільний додаток Креді Агріколь Банку CA MOBILE вже доступний для завантаження на Google Play Market.

Дізнатися детальніше про можливості додатку CA MOBILE, а також перейти на Google Play Market для його завантаження, можна на сайті Креді Агріколь Банку.

* Клієнти, які не підключені до i-Bank, мають можливість користуватися у мобільному додатку сервісом поповнення мобільного телефону та переказу коштів за номером банківської картки, а також можуть легко знайти найближче відділення або банкомат Креді Агріколь Банку та мережі «АТМосфера».

** Можливості доступні лише для клієнтів, що підключені до i-Bank з активним типом доступу.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua


Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно