Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк запускає мобільний додаток для IOS-смартфонів CA MOBILE Ukraine

09 Листопада 2017

Креді Агріколь Банк продовжує рухатися в бік цифрової трансформації, одночасно прагнучи забезпечити для своїх клієнтів сучасний, зручний та максимально безпечний банківський сервіс. Відтепер клієнти банку, що є власниками смартфонів на базі операційної системи IOS, мають можливість отримати доступ до послуг Креді Агріколь Банку за допомогою відповідного мобільного додатку CA MOBILE Ukraine.

У червні цього року вже був запущений аналогічний додаток для власників смартфонів на базі операційної системи Android. 

«Протягом останніх років ми багато інвестуємо у діджиталізацію та розвиток онлайн-банкінгу, адже розуміємо, як важливо нашим клієнтам мати можливість здійснювати операції в режимі 24/7 та за межами відділень. Креді Агріколь Банк завжди прагне бути ближче до клієнтів і прислухатись до їхніх потреб. Сьогодні у вигляді мобільного додатку для IOS-смартфонів ми раді презентувати нашим клієнтам ще одну зручну можливість керувати своїми фінансами», - прокоментувала  Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Щоб почати користуватися CA MOBILE Ukraine, потрібно завантажити додаток CA MOBILE Ukraine на ваш смартфон з AppStore або Google Play Market.

Для отримання повного доступу до особистих фінансів, треба зазначити ваші логін і пароль від i-BANK та підтвердити вхід за допомогою коду, отриманого в СМС-повідомленні.

Дізнатися детальніше про можливості додатку CA MOBILE Ukraine, а також перейти на Google Play Market для його завантаження можна на сайті Креді Агріколь Банку.  

Загалом за допомогою мобільного додатку користувачі зможуть:

  • Миттєво перевірити актуальний баланс за основною карткою
  • Перевірити історію транзакцій
  • Знайти найближче відділення та банкомат банку або мережі АТМоСфера
  • Поповнити баланс мобільного телефону
  • Швидко надіслати кошти на картку будь-якого банку України
  • Перерахувати кошти між власними рахунками та картками
  • Погасити кредит і поповнити депозит
  • Здійснити переказ за реквізитами рахунку в інший банк за будь-яким шаблоном, що був раніше збережений в i-BANK, або створити новий переказ
  • Заблокувати або розблокувати картку

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно