Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк запускає мобільний додаток для IOS-смартфонів CA MOBILE Ukraine

09 Листопада 2017

Креді Агріколь Банк продовжує рухатися в бік цифрової трансформації, одночасно прагнучи забезпечити для своїх клієнтів сучасний, зручний та максимально безпечний банківський сервіс. Відтепер клієнти банку, що є власниками смартфонів на базі операційної системи IOS, мають можливість отримати доступ до послуг Креді Агріколь Банку за допомогою відповідного мобільного додатку CA MOBILE Ukraine.

У червні цього року вже був запущений аналогічний додаток для власників смартфонів на базі операційної системи Android. 

«Протягом останніх років ми багато інвестуємо у діджиталізацію та розвиток онлайн-банкінгу, адже розуміємо, як важливо нашим клієнтам мати можливість здійснювати операції в режимі 24/7 та за межами відділень. Креді Агріколь Банк завжди прагне бути ближче до клієнтів і прислухатись до їхніх потреб. Сьогодні у вигляді мобільного додатку для IOS-смартфонів ми раді презентувати нашим клієнтам ще одну зручну можливість керувати своїми фінансами», - прокоментувала  Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Щоб почати користуватися CA MOBILE Ukraine, потрібно завантажити додаток CA MOBILE Ukraine на ваш смартфон з AppStore або Google Play Market.

Для отримання повного доступу до особистих фінансів, треба зазначити ваші логін і пароль від i-BANK та підтвердити вхід за допомогою коду, отриманого в СМС-повідомленні.

Дізнатися детальніше про можливості додатку CA MOBILE Ukraine, а також перейти на Google Play Market для його завантаження можна на сайті Креді Агріколь Банку.  

Загалом за допомогою мобільного додатку користувачі зможуть:

  • Миттєво перевірити актуальний баланс за основною карткою
  • Перевірити історію транзакцій
  • Знайти найближче відділення та банкомат банку або мережі АТМоСфера
  • Поповнити баланс мобільного телефону
  • Швидко надіслати кошти на картку будь-якого банку України
  • Перерахувати кошти між власними рахунками та картками
  • Погасити кредит і поповнити депозит
  • Здійснити переказ за реквізитами рахунку в інший банк за будь-яким шаблоном, що був раніше збережений в i-BANK, або створити новий переказ
  • Заблокувати або розблокувати картку

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards