Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк закупив техніку для шести дитячих будинків

03 Січня 2018

Креді Агріколь Банк продовжує розширювати програму корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». Цього року особливий акцент - на благодійній допомозі дитячим будинкам. Банк взяв під опіку шість неприбуткових установ у різних куточках України. Так, спільно з фондом «Твоя опора» банк закупив для дитячих будинків техніку: холодильники, водонагрівачі, пилососи, зволожувачі повітря, праски, а також  газовий котел, апарат для магнітотерапії тощо. Ця техніка відправилася в Кременчук, Вінницю, Запоріжжя, Олешки, Оршівці та Городню. Список подарунків формувався відповідно до потреб та побажань кожного дитячого закладу.     

«У Креді Агріколь Банку ми віримо, що діяльність компанії має бути спрямована не тільки на досягнення високих бізнес-показників, а й на створення додаткової цінності для суспільства. Тому ми прагнемо зробити свій внесок, транслювати наше піклування в ті сфери, де воно особливо потрібне, а також залучати в такі ініціативи наших співробітників. Ми хочемо змінити сприйняття благодійності як одиничного і виключного явища. «We Care!» - це наш меседж суспільству, відображення бажання команди творити добрі справи, - коментує начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Вікторія Торяник. - Банк постійно розширює географію програми «We Care!», започаткованої у 2016 році. За цей час нам вдалося реалізувати близько 15 благодійних проектів та ініціатив. Однак на цьому ми не зупиняємося і продовжимо спрямовувати нашу енергію на добрі справи».  

Про програму «We Care!» 

Програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!» започаткована у Креді Агріколь Банку у 2016 році. Загалом програма спрямована на кілька важливих сфер: турботу про співробітників,  благодійність та волонтерство, піклування про навколишнє середовище та спонсорство. Банк постійно розширює географію та межі програми «We Care!», зокрема у сфері благодійності спрямовує зусилля на підтримку медичних закладів та здоров’я суспільства, допомогу дитячим будинкам та ініціативи, які слугують внеском у майбутнє.  

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно