Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк взяв участь у польовому заході національного масштабу «УКАБ Агротехнології»

05 Серпня 2020

29 липня 2020 року спеціалісти Креді Агріколь Банку взяли участь у польовому заході національного масштабу «УКАБ Агротехнології», який цьогоріч відбувся у с. Ревне Київської області та зібрав понад 1500 відвідувачів. У фокусі події – демонстрація техніки та агротехнологій у польових умовах, зокрема зернозбиральних комбайнів, сільськогосподарських агрегатів для поверхневого обробітку ґрунту, оприскувачів тощо.

В рамках заходу фахівці Креді Агріколь Банку презентували програми фінансування агробізнесу, спілкувалися з потенційними клієнтами і партнерами банку, серед яких: Claas, KUHN, LEMKEN, POTTINGER, MZURI, VERSATILE, Väderstad та інші (повний перелік партерів банку тут). Детальніше про захід можна прочитати на сайті.

Аграрний бізнес є одним із стратегічних секторів для Креді Агріколь Банку. Банк спеціалізується на кредитуванні сільгоспвиробників, а також компаній суміжних галузей, пропонуючи їм фінансування поповнення обігових коштів, авалювання векселів, надання банківських гарантій, інвестиційне кредитування тощо. Наразі Креді Агріколь Банк обслуговує понад 3000 клієнтів агросектору, в тому числі міжнародні корпорації, великі агрохолдинги, середні агропромислові підприємства та невеликі фермерські господарства. Кожному бізнесу ми гарантуємо унікальний підхід, який поєднує агроекспертизу та фінансову оцінку компаній.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно