Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк взяв участь у міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2017»

03 Жовтня 2017

20-23 вересня 2017 року в м. Кропивницький відбулася наймасштабніша в Україні (100 000 м²) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій «AgroExpo 2017», в якій Креді Агріколь Банк взяв активну участь.

Організаторами виставки є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-Промислова Палата України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Федерація роботодавців України, Асоціація Украгромаш, Асоціація аграрних інженерів та Національна академія аграрних наук України.

Цьогорічна програма заходу включала: експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні і на відкритих майданчиках на площі 100 000 м2, демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу, спеціальні заходи і бізнес-форуми, семінари та консультації фахівців.

Протягом 4 днів відвідали виставку понад 20 000 гостей. Близько 500 компаній взяли участь у заході в бізнес-цілях. Організатори зазначили, що цього року зросла кількість іноземних компаній-учасників, що свідчить про високий рівень організації виставки.

Креді Агріколь Банк, беручи участь в агрозаході такого рівня, має можливість  не тільки повноцінно дослідити напрями розвитку сільськогосподарського сектору, а й поповнити ряд партнерських програм, що забезпечить якісне наповнення унікальними та інноваційними продуктами аграрний ринок України.

Варто зазначити, що за результатами 2016 року Креді Агріколь Банк здобув перемогу в номінаціях «Кращий аграрний банк» та «Найкращий продукт для аграріїв» рейтингу «Фінансовий Оскар» щотижневого журналу «Бізнес». Крім того, завдяки високій позитивній динаміці цілого комплексу фінансових показників за підсумками 2016 року Креді Агріколь увійшов в ТОП-3 «Самих професійних банків України». Таких значних результатів та стійких позицій Креді Агріколь Банку вдалося досягти завдяки зваженому комплексному підходу до роботи із сільськогосподарським сектором.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua  

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно