Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк встановив рекорд, надавши 500 млн грн готівкових кредитів у рамках продукту «Свобода»

22 Вересня 2017

Креді Агріколь Банк видав 500 мільйонів готівкових кредитів і досягнув нового рекорду в рамках продукту «Свобода».

«Підтвердженням лідируючих позицій Креді Агріколь Банку у банківському секторі, являються результати нашої роботи. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови продуктів та найвищий рівень послуг, натомість отримуємо рекордні показники, що свідчать про правильний напрям нашого розвитку. Пишаємося своїми досягненнями та продовжуємо удосконалюватись для вас!», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Креді Агріколь Банк оновив умови готівкових кредитів для фізичних осіб в рамках продукту «Свобода». З цього моменту клієнти банку можуть розраховувати на отримання кредиту в розмірі до 300 тис. грн готівкою або на банківську картку на будь-які потреби. Користуватися коштами можна до 5 років без необхідності сплати додаткових комісій за дострокове погашення.

Для оформлення готівкового кредиту на суму, що не перевищує 50 тис. грн, клієнту необхідно пред’явити мінімальний пакет документів, а саме паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Для отримання кредиту на більшу суму необхідно також надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Отримати таку позику можуть громадяни України у віці від 25 до 65 років з постійним джерелом доходу і мінімум 1 роком стажу на поточному місці роботи. Також готівковий кредит доступний і для мешканців сільських місцевостей, які отримують доходи від особистого підсобного господарства. Для мешканців села діють спеціальні умови.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua


Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно