Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк визнаний кращим аграрним банком і одним з найбільш професійних банків України

11 Квітня 2017

Креді Агріколь Банк здобув перемогу в номінації «Кращий аграрний банк» рейтингу «Фінансовий Оскар» щотижневого журналу «Бізнес». Крім того, завдяки високій позитивній динаміці цілого комплексу фінансових показників за підсумками 2016 року Креді Агріколь увійшов в ТОП-3 «Самих професійних банків України».

«Нарощуючи операції, банк працює прибутково і за підсумками минулого року прибуток перевищив 800 млн грн! Це рекордний показник для фінустанови, яка нібито і не помітила кризи в економіці країни», - зазначили автори рейтингу «Фінансовий Оскар». - «Креді Агріколь Банк, що спеціалізується на роботі з аграріями, в 2016 році збільшив кредитний портфель на 12% - до 15,5 млрд грн. При цьому ресурсна база зростала випереджаючими темпами: депозитний портфель збільшився за минулий рік на 34% - до 25,2 млрд грн».

«Креді Агріколь позиціонує себе як універсальний банк, близький до своїх клієнтів, відомий своїм досвідом у сфері співпраці з міжнародними корпораціями, агро-агрі, автокредитування, а також банк, який високо цінують VIP-клієнти за якість обслуговування. Бездоганна репутація - ще одна наша перевага», - прокоментував нові досягнення своєї команди Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Як зазначили автори рейтингу, аграрний сектор - специфічний, сезонний, досить ризикований. Тому займатися ним на глибокому рівні можуть собі дозволити лише фінустанови, які мають необхідну експертизу і компетенцію. Однією з таких є Креді Агріколь Банк, материнська структура якого, група Креді Агріколь, вже багато десятиліть спеціалізується на роботі з аграріями по всьому світу.

«Зараз аграрний сектор - основний драйвер економіки України. Він забезпечує більше 30% українського експорту, 12% ВВП, в ньому зараз сконцентрована третина зайнятого населення. А ми, як банк, що стратегічно підтримує розвиток аграрного сектора, прагнемо привносити на український ринок кращі світові практики і допомагати аграріям завойовувати нові ринки», - пояснює Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку.

Тому чергова перемога Креді Агріколь Банку в «аграрній» номінації рейтингу видання «Бізнес» за підтримку і фінансування проектів в аграрному секторі – є цілковито закономірною.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно