Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк виступив партнером фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

17 Жовтня 2017

З 10 по 13 жовтня 2017 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» пройшов VI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017». Креді Агріколь Банк виступив партнером заходу, а представники банку визначали переможців фестивалю.

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

«Креді Агріколь Банк прагне бути у першій десятці «цифрових» банків України і приділяє особливу увагу інноваціям у сфері інформаційних та діджитал-технологій. Однак не менш важливою складовою роботи нашого банку є кваліфікований і талановитий персонал. Нещодавно Креді Агріколь Банк підписав «Пакт заради молоді 2020» - документ, що засвідчує орієнтованість на підтримку молоді, надання місць для стажування та готовність нашого банку сприяти розвитку молодих спеціалістів», - прокоментувала Галина Нечаєва, директор з персоналу Креді Агріколь Банку.   

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банквласником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно