Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк виступив ексклюзивним фінансовим партнером міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні»

15 Грудня 2017

Креді Агріколь Банк виступив ексклюзивним фінансовим партнером міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні», що відбулася 6 грудня в Києві. Організатор заходу - асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Конференція щорічно збирає керівників та власників компаній, представників влади, іноземних експертів. Учасники конференції обговорили результати діяльності аграрного сектору в поточному році, розглянули основні регуляторні зміни, тренди й перспективи розвитку вітчизняного аграрного бізнесу на наступний рік.

Василь Бєлозерських, заступник директора Департаменту підтримки агро бізнесу, виступив на конференції із доповіддю «Аналіз агрокомпаній: основні критерії, фокус банків». А також взяв участь у панельній дискусії, присвяченій можливостям для інвестицій в АПК.  

Креді Агріколь Банк, як ключовий гравець ринку, виступає партнером провідних агроподій, конференцій, виставок. Банк створює власну експертизу стосовно основних тенденцій ринку, що високо цінується партнерами та клієнтами банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно