Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк виступить партнером міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017»

24 Жовтня 2017

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року команда Креді Агріколь Банку візьме участь у виставці «АгроКомплекс 2017». Це міжнародний захід, що має на меті презентувати світові та вітчизняні технологічні й управлінські надбання для підвищення ефективності ведення сільського господарства на всіх рівнях. Виставка відбудеться з 31 жовтня по 2 листопада 2017 року у м. Київ, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б. Запрошуємо всіх долучитись до заходу.

«Креді Агріколь Банк - надійний фінансовий партнер для підприємств аграрного сектору. Ми, як банк, який активно підтримує аграрний бізнес в Україні, постійно вивчаємо тенденції ринку, аналізуємо потреби клієнтів цього сектору, розробляємо і впроваджуємо інноваційні продукти, необхідні ринку України. Підтримка та участь у ключових національних та міжнародних заходах в аграрній сфері – важлива складова стратегії нашого банку.» - коментує директор департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole Bank Наталія Порвіна. 

Варто відмітити, Креді Агріколь Банк має найвищий в Україні індекс рекомендацій від агроклієнтів (за даними дослідження GFK Україна). За результатами 2016 року Креді Агріколь Банк також здобув перемогу в номінаціях «Кращий аграрний банк» та «Найкращий продукт для аграріїв» рейтингу «Фінансовий Оскар» щотижневого журналу «Бізнес».

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua  

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно