Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк відкрив відділення нового формату у Києві за адресою вул. Січових Стрільців, 7

29 Липня 2020

27 липня відбулося відкриття відділення нового формату Креді Агріколь Банку у Києві за адресою Креді Агріколь Банку у Києві за адресою вул. Січових Стрільців, 7. Для нових клієнтів відділення банк підготував приємний сюрприз. При оформленні будь-якого продукту перші 50 нових клієнтів гарантовано отримують один із подарунків: екосумку, парасольку, спортивну пляшку, термочашку або плед.

Відділення нового формату за адресою вул. Січових Стрільців, 7 є універсальним та обслуговує як приватних осіб, так і бізнес-клієнтів. Зручне зонування простору сприяє максимальному комфорту та конфіденційності клієнтів. Так, у відділенні є зона самообслуговування 24/7 з терміналом та cash-in банкоматом, зона очікування, зала для основних операцій та просторі кімнати переговорів. 

«Відділення нового формату за адресою вул. Січових Стрільців, 7 стало вже 16-м в рамках масштабної модернізації мережі Креді Агріколь Банку. Всі вони відображають наше позиціонування «на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування». Серце відділення ― кваліфіковані співробітники банку в поєднанні з сучасною технікою для самообслуговування здатні задовольнити всі потреби клієнтів. Ми прагнемо, щоб клієнти приходили до відділень не тільки за фінансовими порадами, а й за позитивними враженнями. Тож відділення нового формату максимально комфортні, забезпечують атмосферу затишку та приватності», ― розповідає Олександр Куркін, директор департаменту мережі продажу Креді Агріколь Банку.

Будемо раді бачити вас у відділенні нового формату Креді Агріколь Банку у Києві за адресою вул. Січових Стрільців, 7. Графік роботи: відділення відкрите з 09:00 до 18:00, каса працює з 9:00 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно