Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк відкрив спеціалізоване відділення для корпоративного бізнесу MNC Desk у Львові

02 Лютого 2017

26 січня 2017 року у Львові відбулося урочисте відкриття MNC Desk – першого спеціалізованого відділення Креді Агріколь Банку для обслуговування клієнтів міжнародного корпоративного бізнесу та фізичних осіб - нерезидентів у Західному регіоні.

Розширення та зміцнення відносин з компаніями в сегменті міжнародного корпоративного бізнесу Креді Агріколь Банк визначив як один із провідних напрямів своєї діяльності. Відкриття такого спеціалізованого відділення MNC Desk забезпечить для банку можливість надання клієнтами послуг високого рівня якості незалежно від їх місця знаходження.

У Західному регіоні MNC Desk під керівництвом Андрія Каменецького вже вітає своїх клієнтів у відділенні Креді Агріколь Банку за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 11, тел. (032) 297 00 16.

«Це відкриття є важливою подією з кількох причин. Перш за все, це свідчить про нашу готовність підтримати розвиток Львівської області, яка в даний час переживає значне зростання, і по-друге, про наше бажання бути якомога ближче до наших клієнтів, що дозволить швидше реагувати на їхні очікування та задовольняти їхні потреби», - зауважив Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку під час урочистого відкриття MNC Desk у Львові.

Відкриття спеціалізованого відділення для корпоративного бізнесу в Західному регіоні - ще один крок до зміцнення позицій банку в цьому напрямі, який дозволить надавати клієнтам найкращу експертизу на локальному рівні для задоволення їх очікувань.

«Банк вбачає значний потенціал у Західному регіоні з точки зору розвитку корпоративного бізнесу, де вже має досить сильні позиції. Креді Агріколь є референсним банком для сегменту міжнародних компаній в Україні. У портфелі банку налічується більше 1000 таких клієнтів, частина з них - із Західної України», - коментує Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку, - «Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам можливість  виходу на європейські ринки, а безпосередня близькість до Польщі надасть додаткові можливості для розвитку відносин, сприятиме поглибленню синергії та обміну досвідом із Креді Агріколь Банк Польска, що також є частиною Групи».

Ця ініціатива також є відображенням стратегії групи Креді Агріколь, що була презентована на початку 2016 року. Її метою є підсилення загальної моделі універсального банкінгу, заснованого на довготривалому партнерстві та багатоканальному підході, побудові відносин, що базуються на довірі та близькості з клієнтами.

Ці прагнення знаходять своє відображення у новому корпоративному слогані як на рівні всієї групи Креді Агріколь, так і в Україні. «Весь банк саме для вас!» - нове позиціонування Креді Агріколь в Україні. Це означає, що ми мобілізуємося та спрямовуємо всі зусилля на те, щоб стати для наших клієнтів саме тим потужним банком-партнером, на якого вони чекають.Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращу професійну експертизу, весь наш досвід та досягнення. Ми зосереджуємо роботу усіх наших бізнес-ліній на задоволенні потреб наших клієнтів. Ми прагнемо бути саме там, де знаходяться наші клієнти.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: 
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно