Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк відкрив десяте за рахунком відділення нового формату у Києві

25 Лютого 2021

Креді Агріколь продовжує розвивати свою мережу. В рамках проекту трансформації відділень банк нещодавно відкрив уже десяте за рахунком відділення нового формату у Києві, яке розташоване за адресою вул. Кирилівська, 127. Відділення оснащене депозитарієм та надає весь перелік послуг для приватних осіб та бізнесу.

«Попри бум цифрового банкінгу Креді Агріколь прагне підтримувати особистий контакт з клієнтами та продовжує інвестувати в проект трансформації відділень. Наразі по всій Україні налічується 20 сучасних відділень нового формату, зокрема десять із них – у Києві. Що надважливо в умовах пандемії - всі вони мають зону самообслуговування, а це дозволяє клієнтам уникати зайвого контакту та черг у касу. У відділеннях нового формату високотехнологічні рішення та сучасний дизайн поєднуються з якісною експертизою менеджерів Креді Агріколь. Ми раді запропонувати нашим клієнтам сервіс європейського рівня!» - розповідає Олена Горова, директорка Центрального макрорегіону Креді Агріколь Банку.

Нове відділення повністю відображає позиціонування Креді Агріколь Банку «на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування». Тут комфортне зонування, є зона самообслуговування 24/7, зона очікування, зала для основних операцій з касовим вузлом та затишні кімнати переговорів.

Завітайте у відділенні нового формату Креді Агріколь у Києві за адресою вул. Кирилівська, 127. Відділення відкрите з 09:00 до 18:00, каса працює з 9:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 14:00. 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards