Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк в рейтингу ТОП-25 найкращих роботодавців України

06 Травня 2020

Креді Агріколь Банк визнаний одним з ТОП-25 найкращих роботодавців України за версією видання «Власть денег». Результати сформовані на основі оцінки якості робочих місць, надійності, ефективності заходів, вжитих у зв'язку з пандемією Covid-19, а також можливостей для професійного та кар'єрного зростання працівників у нових обставинах.

«Що вам варто знати про Креді Агріколь Банк як роботодавця? Це дружня сім’я, наші стіни – це дуже тепла корпоративна культура, де багато підтримки, спільних інтересів, де єдині цілі і досягнення, поразки і труднощі. У нашої команди чудові лідери, які надихають власним прикладом і енергією, транслюють цю теплу та відкриту корпоративну культуру всім 2400 колегам. Наша команда – це потужна сила, яка працює за будь-яких умов на спільне майбутнє. Банк, зі свого боку, дуже багато інвестує у своїх людей – ми щиро дбаємо про те, щоб створити хороші соціальні пакети, гарні робочі місця, щоб ростити крутих професіоналів і покращувати добробут співробітників, ми створюємо дозвілля та можливості для розширення кругозору. Зараз, у час потужного шторму, спричиненого Covid-19, ми понад усе прагнемо дати нашим людям впевненість у тому, що вони можуть покладатися на Креді Агріколь. На рівні з Групою ми  випустили маніфест про гарантії для всіх співробітників: збереження робочих місць, зарплатні, всіх соцвиплат тощо. І ми пишаємося тим, що маємо таку людяну позицію і можливості для її реального втілення», ― коментує Олена Урусова, директор з персоналу Креді Агріколь Банку.

До речі, Креді Агріколь уже кілька років серед найкращих компаній для роботи: минулого року банк двічі відзначений в числі ТОП-20 роботодавців України: за версією видання «Власть денег» та за результатами дослідження HeadHunter Україна.

 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно