Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк увійшов у ТОП-3 найнадійніших фінансових установ за рейтингом Dragon Capital та видання «Новое время»

11 Грудня 2018

Креді Агріколь Банк увійшов у ТОП-3 найнадійніших фінансових установ за рейтингом, складеним виданням «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital. Вже другий рік поспіль банк входить до лідерів рейтингу.

Надійність фінансових установ визначала інвестиційна компанія Dragon Capital, виходячи з суми балів, які банк отримав на основі таких показників: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, підтримка акціонерів, прибутковість, якість активів та якісні показники (прозорість діяльності банку, збалансованість ризик-менеджменту, репутація).  

«Добре ім’я Креді Агріколь Банку – це наш найцінніший актив, який безпосередньо впливає на успішність бізнесу. Ми щиро вдячні за високу оцінку результатів діяльності банку та визнання експертів. Цього року банк відзначив 25 років роботи в Україні. За чверть століття ми пройшли шлях від банку, в якому працювали 100 осіб, та який спеціалізувався на міжнародних компаніях, до повноцінного універсального банку, що здійснює діяльність на всій території України. Все це – досягнення нашої динамічної, згуртованої та натхненної команди. Я дякую кожному співробітнику за особистий внесок у розвиток банку», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.     

Варто додати, що надійність Креді Агріколь Банку була неодноразово підтверджена міжнародними та національними рейтингами. Зокрема, вже три роки поспіль Креді Агріколь Банк отримує найвищий із можливих рейтинг Fitch в Україні (довгостроковий рейтинг – AAA), який відображає статус банку, як одного із національних емітентів з найвищими рейтингами.

Про Креді Агріколь:    

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно