Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк уклав договір про партнерство з офіційним імпортером та дистриб'ютором автомобілів Mitsubishi в Україні

13 Лютого 2017

30 січня 2017 року Креді Агріколь Банк уклав угоду про партнерство з офіційним імпортером та дистриб’ютором автомобілів Mitsubishi компанією «ЕМ ЕМ СІ Україна». З 1 лютого 2017 року покупцям усіх салонів офіційних дилерів Mitsubishi в Україні будуть доступні спеціальні умови кредитування від Креді Агріколь Банку.

Нова кредитна програма передбачає максимально вигідні та прозорі умови для покупців на весь модельний ряд автомобілів марки Mitsubishi. При оформленні кредиту строком до 2 років клієнтам будуть запропоновані вигідні відсоткові ставки та можливість отримати кредит з 0,000001%. Для тих, хто обирає довші терміни від 4 до 7 років, програма передбачає відсутність будь-яких додаткових комісій та фіксовану відсоткову ставку на весь термін кредитування.

«2017 рік ми почали з підписання нового контракту з імпортером автомобілів Mitsubishi в Україні. Це ще один крок на шляху реалізації нашої стратегії лідерства у сфері автокредитування. Креді Агріколь Банк завжди прагне пропонувати найвищий рівень послуг та найкращі умови своїх продуктів. Тисячі задоволених клієнтів та численні нагороди у номінаціях «Автокредит» публічних рейтингів є найкращим підтвердженням того, що ми на вірному шляху. Маємо надію, що з спільно з новим партнером ми зможемо зробити ще один вагомий внесок у розвиток ринку автокредитування в Україні», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Варто зазначити, що Креді Агріколь Банк давно співпрацює з представником бренду Mitsubishi в Україні. Та відтепер наші відносини закріплені важливою для обох сторін угодою про партнерство.

«Компанія  «ЕМ ЕМ СІ Україна» є офіційним дистриб’ютором автомобілів Mitsubishi, а також представником виробника автомобілів, запасних частин та аксесуарів Mitsubishi Motors Corporation. Наша мета – забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, оперативність виходу на український ринок нових моделей автомобілів, а також розширити існуючу дилерську мережу», - зазначає Генеральний директор компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» пан Хіроакі Озава.

Креді Агріколь був першим банком на ринку України, який в 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. За цей період банк налагодив партнерські відносини із провідними автоімпортерами:  BMW, Infinity, Lexus, Toyota, Nissan, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda і Suzuki. Загалом мережа партнерів банку налічує понад 400 автосалонів та 16 автомобільних брендів. До того ж процес автокредитування відповідає вимогам стандарту міжнародної системи з управління якістю ISO 9001:2008, що гарантує прозорість послуг банку та унеможливлює виникнення неприємних сюрпризів. Завдяки плідній співпраці з партнерами та постійній роботі над створенням кращих умов автокредитування доля Креді Агріколь Банк в даному сегменті є сьогодні найбільшою на ринку України - 50% автокредитів для приватних осіб видаються саме у Креді Агріколь.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua
 
 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно