Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк уклав договір про партнерство з офіційним імпортером та дистриб'ютором автомобілів Mazda і Suzuki в Україні

18 Листопада 2016

8 листопада 2016 року Креді Агріколь Банк та ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер та дистриб'ютор Mazda і Suzuki в Україні, підписали договір про партнерство. Угода закріплює спеціальні умови автокредитування від Креді Агріколь Банку для клієнтів усіх салонів офіційних дилерів Mazda та Suzuki в Україні.

Спеціальна кредитна програма діє з 8 листопада по 31 грудня 2016 року та передбачає максимально вигідні умови для покупців автомобілів Mazda та Suzuki. При оформленні кредиту строком до 3 років клієнтам будуть запропоновані вигідні відсоткові ставки. Для тих, хто обирає довші терміни від 4 до 7 років, програма передбачає відсутність будь-яких додаткових комісій та фіксовану відсоткову ставку на весь термін кредитування.

«Це важливий крок на шляху реалізації стратегії Креді Агріколь залишатися банком №1 на ринку спеціальних програм з автокредитування в Україні. Я глибоко переконана, що партнерство дозволить втілити у життя спільну для наших компаній цінність – надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості. Завдяки вигідним умовам кредитування автомобілі Mazda і Suzuki стануть доступними для ширшого кола клієнтів!», - зазначає Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Креді Агріколь був першим банком на ринку України, який в 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. Сьогодні Креді Агріколь Банк займає найвищу долю ринку в Україні в даному сегменті - 50% автокредитів для приватних осіб видаються саме у Креді Агріколь.

«Ми раді, що наші спільні зусилля дали бажаний результат у вигляді партнерства з ДП «АВТО Інтернешнл». Переконаний, що це лише початок шляху! Ми докладатимемо максимальних зусиль, щоб все більше і більше клієнтів ставали власниками автомобілів Mazda та Suzuki, завдяки якісній та абсолютно прозорій кредитній пропозиції за безпосередньої підтримки імпортера», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Лідерські позиції банку підтверджують численні нагороди у номінаціях «Автокредит» та понад 40 тисяч клієнтів. Банк співпрацює з понад 400 автосалонами, має ексклюзивне партнерство з провідними автовиробниками та може запропонувати спеціальні умови кредитування для багатьох автомобільних брендів.

Як лідер на українському ринку автокредитування Креді Агріколь Банк завжди пропонує клієнтам найкращі умови. Прозорі умови кредитування, фіксована ставка на весь термін та відповідність процесу кредитування вимогам стандарту міжнародної системи ISO 9001 забезпечують простота, якість та безпечність продукту.

Про спеціальні умови кредитування для покупців Mazda та Suzuki можна дізнатися на сайті банку:

Перелік офіційних дилерів Mazda

Перелік офіційних дилерів Suzuki

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно