Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк у трійці найстійкіших банків України у рейтингу порталу «Мінфін»

24 Червня 2020

Креді Агріколь Банк увійшов у трійку найбільш фінансово стійких банків України за результатами 1 кварталу 2020 року за версією порталу «Мінфін».  До рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.     

«Мінфін» щоквартально досліджує та оцінює стійкість українських банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел станом на кінець кварталу. Загальний бал рейтингу банків визначається як середнє арифметичне балів, отриманих банком за трьома групами показників: стресостійкість банку, лояльність вкладників, оцінка аналітиків. В рейтингу враховуються такі показники: якість активів, ліквідність, приріст депозитного портфелю, фінансову і платіжну репутацію, можливість зовнішньої підтримки та оцінки експертів.

Варто зазначити, що надійність, стабільність та бездоганну репутацію Креді Агріколь Банку підтверджує і те, що навіть в умовах кризи, банк продовжує надавати повний спектр своїх послуг усім сегментам клієнтів. В банку доступні усі онлайн-інструменти для проведення платежів та оформлення депозитів дистанційно.

Ви можете покладатися на Креді Агріколь Банк!


Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно