Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк у партнерстві з компанією LEMKEN розробили нову програму фінансування для агробізнесу

24 Липня 2017

Креді Агріколь Банк спільно з компанією LEMKEN пропонують нову партнерську програму фінансування для придбання сільськогосподарської техніки LEMKEN.

За умовами програми, сільгоспвиробники мають можливість придбати техніку LEMKEN у офіційних дилерів компанії в кредит на вигідних умовах. При оформленні кредиту строком до 60 місяців клієнтам будуть запропоновані  відсоткові ставки у розмірі від 8,1% річних у гривні з початковим внеском від 10%. Комісія за дострокове погашення кредиту відсутня. Графік погашення кредиту адаптований до надходжень виручки від реалізації врожаю.

«Співробітництво та обслуговування підприємств аграрного сектору є для Креді Агріколь Банку одним із пріоритетних напрямів бізнесу. Ми створюємо для клієнтів такі умови, що дозволяють вигідно, максимально комфортно та оперативно отримати фінансування не лише для задоволення потреб в обіговому капіталі, а й для розвитку та удосконалення виробництва. З цією метою банк постійно покращує умови та розвиває програми партнерства з провідними виробниками сільськогосподарської техніки і обладнання. Нова програма, розроблена спільно із компанією LEMKEN, – це ще один крок на шляху розвитку партнерства для задоволення потреб аграріїв у фінансуванні проектів, пов’язаних із технічним забезпеченням виробничого циклу», - зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку.

Щоб стати учасником партнерської програми та придбати техніку LEMKEN в кредит на вигідних умовах, необхідно звернутися до одного з офіційних дилерів:

 • ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ»
 • ТОВ «ЕРІДОН-ТЕХ»
 • ТОВ «Компанія АГРО-ТЕМП»
 • ТОВ «АГРО-ТЕМП Сервіс»
 • ТОВ «АГРОСТРУКТУРА»
 • ТОВ «УКРФАРМІНГ»
 • ТОВ «А-ТЕРА»
 • ТОВ «Агроресурс»
 • ТОВ «КОМПАНІЯ «ЛАН»
 • ПНД КК фірма «КОНКОРД-ГЕЙ»
 • ТОВ «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ»

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно