Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Креді Агріколь Банк та виробник автомобілів BMW уклали глобальну угоду про партнерство

13 Вересня 2016

Шановні клієнти!

1 вересня 2016 року Креді Агріколь Банк та виробник автомобілів BMW (Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft) уклали глобальну угоду про партнерство. В рамках цієї угоди розроблена спеціальна програма кредитування BMW Financial Services, за якою клієнти дилерських центрів «АВТ Баварія» в Україні зможуть отримати кредит на придбання автомобілів BMW та MINI за спеціальними умовами від Креді Агріколь Банку.

Параметри кредитування є максимально вигідним для клієнтів. Ставка за кредитом складатиме від 0,000001% річних. Кредит можна оформити на строк до 7 років. Мінімальний авансовий платіж становить 30% від вартості автомобіля.
«Для Креді Агріколь Банку – це важлива подія, що відповідає нашій стратегії залишатися банком №1 на ринку спеціальних програм з автокредитування в Україні. Завдяки партнерству із BMW престижні автомобілі стануть доступними для ширшого кола шанувальників бренду. Банк, у свою чергу, отримає можливість запропонувати таким клієнтам низку додаткових продуктів і послуг для VIP-сегменту», - зазначає Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Креді Агріколь Банк вже кілька років поспіль є лідером у сфері автокредитування приватних осіб в Україні. Це підтверджують численні нагороди у номінаціях «Автокредит» публічних рейтингів та понад 40 тисяч клієнтів. Банк співпрацює з понад 400 автосалонами, має ексклюзивне партнерство з автовиробниками Renault, Nissan, Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Infiniti, а також може запропонувати спеціальні умовами кредитування ще для 16 автомобільних брендів.

У Креді Агріколь Банку діє фіксована ставка на весь термін кредитування, сам процес автокредитування відповідає вимогам стандарту міжнародної системи з управління якістю ISO 9001: 2008, що є гарантією прозорості послуги та убезпечує клієнтів від виникнення будь-яких неприємних сюрпризів.
Креді Агріколь Банк був першим банком на ринку України, який в 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками.
Умови програми для BMW та MINI можна дізнатись на сайті банку

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк.
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards