Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк та компанія ALD Automotive підписали угоду про партнерство

30 Листопада 2017

Креді Агріколь Банк та компанія ALD Automotive розпочали спільну партнерську програму кредитування купівлі лізингових автомобілів, що були у використанні. Офіційне підписання угоди про співпрацю відбулося 3 листопада 2017 року.

У рамках партнерства Креді Агріколь Банк кредитуватиме клієнтів, зацікавлених у придбанні автомобілів компанії ALD Automotive. У продажу доступні авто марок Audi, Ford, Hyundai, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen. Клієнти банку зможуть придбати автомобілі, що були у використанні, за ринковою ціною, без посередників, від надійного європейського автотрейдера.

«Фінансування купівлі автомобілів, що були у використанні, – перспективний напрям на ринку. Креді Агріколь Банк – перший банк в Україні, що почав надавати кредити для придбання авто з пробігом. Ми бачимо великий інтерес від клієнтів, тому нашим завданням є задоволення попиту та поширення інформації про можливості банку. Партнерство з ALD Automotive – ще один крок у розвитку наших кредитних послуг для придбання автомобілів. Креді Агріколь - це банк для любителів автомобілів, незалежно від того, купують вони новий автомобіль чи той, який був у використанні. Як лідер автокредитування в Україні ми прагнемо розвивати та адаптувати наші продукти, щоб задовольнити потреби всіх клієнтів. Ми також працюємо над спрощенням документації, необхідної при поданні заявки на фінансування, адже цінуємо час та комфорт наших клієнтів», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку. 

Креді Агріколь Банк – визнаний лідер в автокредитуванні. Банк першим на ринку України у 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. За цей період банк почав співпрацю з провідними автоімпортерами:  BMW, Infinity, Lexus, Toyota, Nissan, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda і Suzuki. Загалом мережа партнерів банку налічує понад 400 автосалонів та 16 автомобільних брендів. Сертифікат міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2015 гарантує прозорість послуг банку, а процес автокредитування відповідає європейським вимогам. Завдяки плідній співпраці з партнерами та постійній роботі над створенням кращих умов автокредитування, частка банку в цьому сегменті є сьогодні найбільшою на ринку України - 50% автокредитів для приватних осіб видаються саме у Креді Агріколь Банку.  

Підтвердженням високих позицій банку є рекордні показники у сфері автокредитування. Лише за 10 місяців 2017 року Креді Агріколь Банк видав 1742 млрд грн кредитів на авто, перевершивши таким чином свій власний рекорд за аналогічний період минулого року та вкотре закріпивши за собою статус беззаперечного лідера на ринку автокредитування.

Про компанію ALD Automotive

ALD Automotive Ukraine є лідером та єдиною філією міжнародної групи в Україні, що спеціалізується на довгостроковій оренді автомобілів та повному аутсорсингу корпоративних автопарків. Має більш ніж 250 клієнтів та керує автопарком понад 4500 транспортних засобів. ALD Automotive займає перше місце в Європі та друге у світі, керуючи загальним автопарком понад 1,4 мільйони транспортних засобів, має найширше географічне покриття з прямою присутністю в 43 країнах на 5 континентах.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно