Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Креді Агріколь Банк став партнером Atelier Франція Україна

20 Грудня 2017

Креді Агріколь Банк став партнером Atelier Франція Україна. Це – щорічна зустріч французької ділової спільноти, зацікавленої у веденні бізнесу та інвестуванні в Україну.  

Зустріч була організована урядовим агентством Франції Business France.

Ця зустріч на найвищому рівні об’єднала більш ніж 50 компаній та 100 учасників. Її відвідали пані Ізабель Дюмон, Почесний посол Франції в Україні, Вінсент Пренго, керівник Економічного відділу посольства Франції в Україні, представники французьких компаній в Україні та відповідальні представники уряду України: Оксана Маркарова, Перший заступник міністра фінансів та Урядовий уповноважений з питань інвестицій, Даніель Білак, Головний радник Прем’єр-міністра України з питань інвестицій та голова Офісу залучення та підтримки інвестицій, а також Василь Тофан, партнер Horizon Capital.

Учасники зустрічі обмінюються інформацією та досвідом з французькими компаніями, присутніми в Україні, та проводять індивідуальні зустрічі з експертами галузі.

Жан-Поль Пьотровські, Голова Правління Креді Агріколь Банку, взяв участь у круглому столі, присвяченому бізнес-клімату в Україні.  На зустрічі обговорювались наступні теми:

  • Макроекономічна ситуація в Україні
  • Бізнес-рекомендації
  • Бізнес-клімат в Україні
  • Презентація міста Харкова та знайомство з харківською делегацією
  • Можливості для бізнесу
  • Можливості для фінансування

Українська делегація відвідала стартап-інкубатор Групи Креді Агріколь «Le Village»

Наступного дня після Atelier France Україна Голова Правління Креді Агріколь Україна Жан-Поль Пьотровські організував візит української делегації до бізнес-інкубатора Групи Креді Агріколь – «Le Village». Це – екосистема, де створюються цінності, а також стартап-інкубатор, який підтримує проекти з високим потенціалом. Перший «Le Village» було створено в Парижі у 2014 році, і з того часу було засновано ще 6. «Le Village» має контактні пункти у 25-ти мегаполісах світу (Нью-Йорк, Лондон, Москва, Шанхай, Сеул, Токіо, Сінгапур…), мета яких – сприяти стартапам у їх міжнародному розвитку. Найсучасніше середовище та вдале розташування у центрі регіонів дозволяють стартапам кожного «Le Village» Креді Агріколь розвиватися в екосистемі відкритих інновацій поряд з безліччю приватних та державних партнерів.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.  

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards