Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк став лауреатом премії Prostobank Awards

14 Березня 2018

Креді Агріколь Банк став лауреатом премії Prostobank Awards і відразу 2 продукти для компаній МСБ були визнані найкращими на ринку. Так, програма розрахунково-касового обслуговування «Класик» отримала 1 місце, а програма «Бізнес» завоювала третю позицію. Програма «Бланковий овердрафт» посіла 3 місце серед учасників премії.    

«Розрахунково-касове обслуговування - це базовий продукт, з якого починається співпраця клієнта і банку. «Класик» і «Бізнес» - найпопулярніші наші пакети, вони задовольняють потреби більшості клієнтів МСБ. Ми постійно слідкуємо за тим, щоб наші послуги були в тренді і відповідали мінливим бажанням клієнтів. Тому ми приділяємо значну увагу пакетним пропозиціям. Цього року нашим клієнтам у рамках тарифних пакетів стане доступний сучасний інтернет-банкінг. Цілком імовірно, ми також переглянемо наповнення пакетів, у наших планах - пропозиції для клієнтів, що працюють з валютообмінними операціями. Овердрафтне фінансування, з одного боку, - найпростіший спосіб покрити короткі розриви грошового потоку клієнтів, тому воно незмінно користується попитом. Але нам цей продукт важливий не тільки з точки зору його простоти. Ліміт овердрафту безпосередньо залежить від розміру потоків за рахунком, тому компанії зацікавлені мати один основний банк. Це вигідно нам як кредитору і зручно клієнту», - коментує Максим Дмитрієв, директор департаменту розвитку продуктів для середнього та малого бізнесу. 

Компанія «Простобанк Консалтинг» займається дослідженнями банківського ринку більше 12 років та надає дані про умови за продуктами та послугами всіх активних гравців банківського ринку.  

Нагадаємо, Креді Агріколь Банк увійшов у трійку найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2017 року.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно