Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк стане ексклюзивним фінансовим партнером міжнародної конференції «Ефективне Управління Агрокомпаніями»

02 Вересня 2019

18 вересня в Києві відбудеться міжнародна конференція «Ефективне Управління Агрокомпаніями» (LFM – Large Farm Management). Організатор заходу – асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агентство AgriEvent. Креді Агріколь Банк підтримає конференцію в якості ексклюзивного фінансового партнера і візьме участь у заході.

Щорічно конференція об’єднує понад 500 керівників українських і міжнародних аграрних компаній з метою обміну досвідом в ефективному управлінні агрокомпаніями.

Цьогорічна тема конференції – «Агробізнес на порозі карколомних змін». У рамках заходу учасники обговорять такі теми:

  • Агропродовольчий ланцюг: еволюція суперечливих потреб споживача та суспільства.
  • Управління та HR: на шляху до 60 представництв бізнесу в світі.
  • Автоматизація на 360°.
  • Агровиробництво майбутнього: як ефективно використовувати сучасні дані?
  • Урбанізація та депопуляція. Як зробити село привабливим для покоління Z?

Детальніше про захід читайте на сайті https://lfm.com.ua/.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно