Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк розпочав співпрацю з Porsche Finance Group Ukraine

18 Грудня 2019

Креді Агріколь Банк підписав договір про співпрацю з Porsche Finance Group Ukraine. Відтепер клієнти банку зможуть оформити кредит на автомобілі марок Volkswagen, Audi та SEAT на вигідних умовах кредитування.

«Співпраця з Porsche Finance Group Ukraine відкриває нові перспективи на ринку  автомобільного кредитування, адже наше партнерство спрямоване на створення продукту для найвибагливіших клієнтів-автомобілістів. Porsche Finance Group Ukraine має власну модель фінансування автомобілів, яка дещо відрізняється від банківської. Переконаний, співпраця з Porsche Finance Group Ukraine обіцяє не лише зміцнити позиції сторін на ринку, а й удосконалити процеси кредитування автомобілів», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Porsche Finance Group Ukraine має багаторічний досвід фінансування, страхового посередництва та управління автопарками брендів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche та MAN. За 11 років діяльності в Україні компанія профінансувала понад 25 000 автомобілів.

Завдяки подальшій співпраці в обох партнерів з’явиться унікальна можливість обміну досвідом, оптимізації та спрощення процесу кредитування для клієнтів.

Креді Агріколь Банк – один із лідерів на ринку автокредитування України. Вже три роки поспіль банк видає понад 2 млрд грн на фінансування придбання автомобілів. І щороку цієї позначки вдається досягнути раніше, ніж у попередньому році. Це свідчить про високу довіру клієнтів і вигідні умови співпраці з банком.

У 2008 році Креді Агріколь був одним із перших банків на українському ринку, який почав активно розвивати автокредитування фізичних осіб. Протягом кількох останніх років банк стабільно утримує провідні позиції у цій сфері, займаючи майже 40% українського ринку. Успіх банку підтверджують численні нагороди в номінаціях «Автокредит» публічних рейтингів, а також партнерство з понад 400 автосалонами та провідними автовиробниками. Креді Агріколь – єдиний банк в Україні, що має сертифікат відповідності автомобільного кредитування міжнародному стандарту ISO 9001.

Про Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який, в свою чергу, належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen).

«Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне з найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Воно має свої представництва в 28 країнах світу, включаючи Європу, Південну Америку та Азію.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців вищезгаданих марок автомобілів.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно