Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк розпочав співпрацю з магазином MOYO.UA

17 Вересня 2018

З 19 вересня Креді Агріколь Банк розпочинає співпрацю з компанією MOYO.UA - провідним національним ритейлером та потужною платформою інтернет-продажів побутової техніки та електроніки.

У рамках партнерства Креді Агріколь Банк пропонує клієнтам вигідні кредитні програми на товари брендів Canon, Electrolux та Candy-Hoover, що оформлюються на фіксований термін без переплати.  

«Попит на кредитування побутової техніки та електроніки дуже високий, тому ми працюємо над розширенням співпраці на цьому ринку та плануємо залучати нових партнерів для створення спеціальних умов кредитування для інших брендів. Зі свого бокуми забезпечимо клієнтам максимальний комфорт при оформленні кредитів через інтернет-магазин та прозорі умови кредитування», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів банку

Креді Агріколь Банк постійно розвиває партнерські програми, тим самим надає клієнтам широкі можливості для покупок на вигідних умовах.

Мережа MOYO нараховує 45 магазинів та представлена в 26 містах України. Клієнти можуть купувати товар в роздрібних магазинах, замовляти в інтернет-магазині MOYO.UA або зробити замовлення через call-центр. Асортимент MOYO: ноутбуки, мережеве обладнання, мобільні телефони, фотоапарати, телевізори, монітори, ігрові консолі, портативні пристрої, витратні матеріали, програмне забезпечення, аксесуари, сучасні гаджети, побутова техніка, кліматична техніка тощо.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк»  сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк  соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно