Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк приєднався до Програми сприяння торгівлі ЄБРР в якості банка-емітента

06 Квітня 2016

Креді Агріколь Банк приєднався до Програми сприяння торгівлі Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ПСТ ЄБРР) в якості банка-емітента і отримав кредитну лінію в розмірі 10 млн євро, в рамках якої має можливість отримати підтвердження акредитивів і гарантій від міжнародних банків, що є учасниками програми. Політичні та комерційні ризики, пов'язані з цими транзакціями, бере на себе ЄБРР.

Креді Агріколь Банк як підтверджуючий банк є учасником ПСТ протягом багатьох років, спочатку в рамках угоди між ЄБРР та Credit Agricole CIB, а зараз - в рамках прямої угоди з ЄБРР.

Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», привітав розширення та зміцнення співпраці з ЄБРР та підкреслив важливість ПСТ в якості інструменту розвитку для банку, його клієнтів та України в цілому. «Креді Агріколь Банк має можливість розширити свою лінійку продуктів торгівельного фінансування, наші клієнти - отримати послуги з торгівельного фінансування там, де їм потрібно, а Україна - пожвавити свою економіку через підтримку зовнішньої торгівлі», - зазначив він.

Метою Програми сприяння торгівлі ЄБРР є розвиток зовнішньої торгівлі у країнах операцій ЄБРР, зокрема в Україні. З початку реалізації ПСТ у 1999 році в Україні було підтримано понад 1900 торгівельних транзакцій на загальну суму понад 2 млрд євро.

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards