Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк припинив надання послуг по відправці та отриманню грошових переказів через міжнародну платіжну систему «ЮНИСТРИМ»

21 Жовтня 2016

Шановні клієнти!

Повідомляємо вас, що Креді Агріколь Банк припинив надання послуг по відправці та отриманню  грошових переказів через міжнародну платіжну систему «ЮНИСТРИМ».

Для здійснення грошових переказів як по Україні, так і за її межами пропонуємо вам користуватись послугами систем Western Union та MoneyGram.

Довідково: Указом Президента України від 17.10.2016 № 467/2016 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16.09.2016 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Рішенням, зокрема, передбачена заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «ЮНИСТРИМ», якою управляє АТ КБ «ЮНИСТРИМ» (Російська Федерація). На виконання Указу Президента Національний банк України своїм листом від 19.10.2016 № 57-0002/86190 зобов’язав банки припинити надання послуг міжнародної платіжної системи «ЮНИСТРИМ».

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
 Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта: 
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно