Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк приготував для своїх клієнтів подарунки на честь Французького свята!

14 Липня 2017

Цього тижня Франція відзначатиме головне Національне свято –  «День взяття Бастилії» або «День 14 липня». Креді Агріколь Банк, що має істинно французьке походження, запрошує клієнтів приєднатися до святкування та отримати подарунки від банку!

Урочисті заходи триватимуть з 14 липня по 4 серпня 2017 року у відділеннях Креді Агріколь Банку по всій Україні.

За умовами акції кожний клієнт, який у вказаний період завітає у відділення та оформить один із банківських продуктів, отримає можливість виграти подарунок*. Набір для пікніка, авто холодильник або гамак неодмінно стануть вам у нагоді у ці теплі літні дні! А, можливо, саме вам пощастить отримати сертифікат на вечерю на двох у вишуканому ресторані!

Розіграш подарунків відбудеться 14 серпня 2017 року. Переможців акції буде визначено за допомогою генератора кодів та випадкових чисел (www.random.org).

«Креді Агріколь Банк,  що працює на українському фінансовому ринку вже чверть століття, однією із своїх місій вбачає сприяння розвитку французької культури в Україні. Ми активно підтримуємо різноманітні французькі проекти, серед яких культурні  заходи, фестивалі, освітні виставки та ярмарки. Також ми прагнемо привносити часточку Франції в Україну, поширюючи серед українців справжні французькі традиції. На знак солідарності із нашими французькими колегами раді запросити наших клієнтів на святкування головного свята Франції!», - зазначає Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

«День взяття Бастилії» вважається символом згоди та єднання французької нації  і Днем незалежності країни. Свято отримало свою назву на честь історичної події, що сталася під час Французької революції у 1789 році. Сьогодні це світле, радісне і патріотичне свято не лише для французів, але й для всіх друзів Франції по всьому світу.

Цього року Креді Агіколь Банк хоче розділити це свято із своїми клієнтами! Тож чекаємо на вас!

 * Детальніше про умови акції та отримання подарунків можна дізнатися на сайті Креді Агріколь Банку, а також звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що беруть участь у акції.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно