Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк придбав апарат штучної вентиляції легенів

25 Березня 2020

Креді Агріколь Банк за підтримки фонду «Твоя опора» придбав апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для Київської міської лікарні. Проект здійснюється в рамках глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

«Місія нашого банку та Групи звучить так: «Діємо щодня в інтересах клієнтів та суспільства». І це не просто слова, це реальні дії. Саме зараз той час, коли ми маємо робити все можливе задля наших співробітників, наших клієнтів і суспільства загалом. Ми робимо свій внесок у придбання життєво необхідного медичного обладнання, адже віримо, що подолання епідемії та її наслідків можливе лише у разі об’єднання наших зусиль. А кожен апарат ШВЛ допоможе врятувати життя багатьох людей. Це найважливіше», - коментує Галина Жукова, заступник Голови Правління Креді Агріколь Банку.

Бережіть себе та будьте чуйними до інших!

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно