Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк презентує річний звіт за 2018 рік

21 Травня 2019

Креді Агріколь Банк презентує річний звіт  за результатами роботи у 2018 році. Видання було розроблене відповідно до нових стандартів та вимог Національного банку України.

Зокрема, звіт доповнено розділами про цілі банку та стратегії його розвитку, описом ресурсів, ризиків та відносин тощо. Видання включає детальний звіт про корпоративне управління. Окремо висвітлені ключові показники діяльності банку, його досягнення та нагороди. Також видання містить опис зовнішнього середовища та ключових тенденцій української економіки у 2018 році.

У звіті зазначено, що першочерговою запорукою успіху Креді Агріколь Банк бачить подаль­ше підтримання та розбудову міцної і стійкої бізнес-моделі, збагаченої найкращими практиками групи Credit Agricole. Підтримка високого рівня прибутковості з контрольованою ціною ризику робить Креді Агріколь Банк сьогодні одним із найбільш прибуткових і рейтингових банків України.

Серед пріоритетів банку виділено укріплення позиції лідера ринку для міжнародного і великого корпоративного бізнесу, а також збереження провідних позицій в агросекторі. Крім того, Креді Агріколь Банк прагне підтримувати першість в автофінансуван­ні, пропонувати бездоганний сервіс для приватних осіб та клієнтів преміум сегменту, розширити спектр цифрових і онлайн-послуг тощо.

Читайте річний звіт за посиланням

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».  

Контакти

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно