Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк презентує оновлений корпоративний сайт

21 Березня 2017

Креді Агріколь Банк запустив оновлений корпоративний сайт з комфортним функціоналом, сучасним дизайном та безліччю нових можливостей для користувачів. Тепер клієнти банку зможуть оцінити оновлену структуру сайту, скористатися удосконаленою навігаційною мапою, новим переліком та функціональністю онлайн заявок на продукти та послуги. До того ж, використовувати увесь потенціал сайту тепер можливо з будь-якого пристрою, адже він має адаптивний дизайн для мобільних пристроїв.

«Під час розробки нового сайту ми аналізували поведінку відвідувачів попередньої версії, їх пропозиції та відгуки. Для нас було важливо, аби кожен клієнт Креді Агріколь міг легко знайти бажану інформацію та швидко отримати результат. Оновлений сайт став черговим кроком у глобальній діджиталізації усіх аспектів роботи банку в рамках нашої нової стратегії. Адже комунікація у цифровому просторі дозволяє клієнтам використовувати усі можливості та продукти, що надає банк, зручно, швидко, не витрачаючи чаc на фізичну присутність у відділенні», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Також для користувачів сайту доступні нові модулі: онлайн заявка на придбання продукту та callback-форма – зворотний дзвінок спеціаліста, який проконсультує щодо послуги, якою клієнт зацікавився на сайті. А у додатковому меню, розташованому у правій частині екрану, можна знайти посилання на сторінки з найпопулярнішими сервісами Креді Агріколь.

Важливо, що сайт став ще безпечнішим завдяки новітнім технологіям та системам. Під час заповнення онлайн форми користувач може бути впевнений, що його дані отримають лише спеціалісти банку.

Для кожної бізнес-лінії було розроблено окрему сторінку, кольорове оформлення якої відповідає стилю Групи Креді Агріколь. Кожен розділ має свою систему банерів та віджетів, тож клієнт бачить повідомлення, цікаві саме йому.

Сайт коректно відображається та працює в усіх популярних браузерах: InternetExplorer 10, MozillaFirefox 42, Opera 33, Safari 5 та Chrome 46.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно