Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк подарував техніку шести дитячим будинкам

20 Січня 2020

У грудні Креді Агріколь Банк продовжив традиційну благодійну ініціативу та подарував техніку шести дитячим будинкам у різних куточках України. Напередодні новорічних свят вихованці неприбуткових установ отримали довгоочікувані подарунки, список яких було сформовано відповідно до потреб та побажань кожного закладу.

Креді Агріколь – соціально відповідальний та активний банк, і підтримка неприбуткових установ - один із ключових напрямів його благодійної діяльності, адже дитячим будинкам дуже потрібна допомога. Тому спільно з партнером банку, фондом «Твоя опора», Креді Агріколь продовжує забезпечувати установи необхідною технікою та речами, серед яких:

  • Городнянський ліцей – електроплита, телевізор;
  • Олешківський дитячий будинок-інтернат – два кондиціонери, пароконвектомат;
  • Оршівський дитячий будинок санаторного типу – пральна машина, принтер, телевізор;
  • Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям – бойлер, постільна білизна (60 комплектів), ковдри (20 штук), покривала (20 штук);
  • Романівський дитячий будинок-інтернат – тактильний термометр, глюкометр, портативний електрокардіограф, пульсоксиметр, небулайзер;
  • Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки – два пилососи та телевізор.

Прагнення піклуватися та робити добро лежать в основі стратегії корпоративної відповідальності банку «We Care!». Щороку масштаби проектів у рамках програми «We Care!» збільшуються.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards