Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк подарував Києву 15 000 сіянців сосни

09 Квітня 2019

30 березня команда Креді Агріколь Банку приєдналася до всесвітньої екологічної акції «Година Землі» та висадила сіянці у Національному парку «Голосіївський». Загалом банк придбав 15 000 сіянців сосни звичайної та передав співробітникам парку для висаджування на проблемних ділянках. Акція була приурочена до всесвітньої екологічної ініціативи «Година Землі». Минулого року спеціально до цієї акції Креді Агріколь придбав для висаджування 12 000 сіянців сосни.                        

«Зміна клімату – це серйозний виклик для сучасного світу, саме тому зменшення карбонового сліду знаходиться серед стратегічних цілей групи Креді Агріколь. Паралельно з запровадженням енергоефективних технологій і вдосконаленням процесів банк усвідомлює важливість зменшення забруднення атмосфери. Цього року, окрім висаджування дерев, у рамках «Години Землі 2019» Креді Агріколь Банк на годину вимкнув підсвітку фасаду і реклами. Це знак солідарності з усіма прогресивними країнами, що турбуються про захист навколишнього середовища. Щороку дедалі більше компаній і людей приєднуються до акції, адже розуміють важливість відповідального ставлення до природи», - коментує Юрій Дзюба, директор департаменту логістики та управління нерухомістю Креді Агріколь Банку.        

Банк уже третій рік поспіль продовжує турбуватися про довкілля, саджаючи дерева у різних районах столиці. Так Креді Агріколь компенсує викиди вуглекислого газу, що виникають внаслідок діяльності банку.               

Підтримка екологічних проектів та зелених ініціатив є важливою складовою програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». Нагадаємо, у 2016 році команда банку висадила 50 ялинок у парку ім. Т.Шевченка. Вже наступного року, у 2017, Креді Агріколь подарував 50 горобин та катальп Дорогожицькому парку. Втім, масштаби проекту розширилися і навесні 2018 року банк подарував 12 000 сіянців сосни звичайної для НПП «Голосіївський».

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно