Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримує свято вина Beaujolais Nouveau

10 Грудня 2019

22 листопада в Києві відбувся щорічний вечір французького вина Beaujolais Nouveau. Це одна з наочікуваніших та найвишуканіших подій осені. Вже багато років поспіль Креді Агріколь Банк має честь виступати партнером цього заходу. Організатором свята в Україні традиційно є Французько-українська торгово-промислова палата.

Вечір Beaujolais Nouveau – чудова нагода підтримати Організацію Червоного Хреста в Україні. Цього року вдалося зібрати 10 681 євро, що в 3,5 рази більше, ніж торік.

«Банк підтримує заходи та інвестує у проекти, спрямовані на поширення французької культури в Україні та розвиток французько-українських відносин. Свято вина Beaujolais Nouveau – подія, що об’єднує представників компаній, їхніх клієнтів та партнерів у затишній та приємній атмосфері, щоб разом скуштувати вино зі свіжого врожаю», - коментує Стефан Фаллік, член Правління, відповідальний за розвиток та інновації Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards