Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримує свято вина Beaujolais Nouveau

10 Грудня 2019

22 листопада в Києві відбувся щорічний вечір французького вина Beaujolais Nouveau. Це одна з наочікуваніших та найвишуканіших подій осені. Вже багато років поспіль Креді Агріколь Банк має честь виступати партнером цього заходу. Організатором свята в Україні традиційно є Французько-українська торгово-промислова палата.

Вечір Beaujolais Nouveau – чудова нагода підтримати Організацію Червоного Хреста в Україні. Цього року вдалося зібрати 10 681 євро, що в 3,5 рази більше, ніж торік.

«Банк підтримує заходи та інвестує у проекти, спрямовані на поширення французької культури в Україні та розвиток французько-українських відносин. Свято вина Beaujolais Nouveau – подія, що об’єднує представників компаній, їхніх клієнтів та партнерів у затишній та приємній атмосфері, щоб разом скуштувати вино зі свіжого врожаю», - коментує Стефан Фаллік, член Правління, відповідальний за розвиток та інновації Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно