Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримає фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною»

19 Серпня 2019

31 серпня у Києві відбудеться сімейний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною». Креді Агріколь Банк уже другий рік поспіль виступить партнером заходу.         

Для Креді Агріколь важливо підтримувати соціальні й благодійні проекти та піклуватися про здоров’я молодого покоління, оскільки банк ставить у центр своєї діяльності Raison d’être, сенс існування: «Працюємо щодня в інтересах клієнтів і суспільства». 

У банку вже протягом 3 років діє програма корпоративної соціальної відповідальності “We Care!”, в рамках якої Креді Агріколь піклується про співробітників, навколишнє середовище та займається благодійністю. У 2018 році банк втілив у життя 12 добрих проектів, 5 «зелених» ініціатив та 8 проектів, спрямованих на мотивацію персоналу. Фонд «Твоя опора» з 2017 року виступає незмінним партнером добрих справ банку.

Для Креді Агріколь підтримка «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» - це ще одна чудова нагода зробити свій внесок у добробут суспільства, допомігши зібрати кошти для двох медичних закладів, де лікуються хворі дітки.

Цього року на гостей «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» чекає насичена програма. Традиційно територія фестивалю буде розділена на зони, в яких кожен зможе знайти собі активність до душі.   

Для маленьких відвідувачів: зона здоров’я, де можна буде безкоштовно обстежити малечу, а також провести час у дитячому парку розваг із активностями, конкурсами, подарунками, майстер-класами та науковими шоу.    

Для майбутніх мам організатори підготували заняття з йоги. В рамках традиційної «Зіркової лавки здорової їжі» гості зможуть придбати у знаменитостей корисні продукти українських гастро-брендів, всі гроші від продажу яких будуть передані до фонду «Твоя опора».              

Всі кошти, зібрані на фестивалі, будуть спрямовані на придбання медикаментів та витратних матеріалів для забезпечення операцій та перебування в реанімації дітей із вродженими вадами розвитку в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка Є.М. Лук'янової НАМН України та Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова АМН України.              

Детальніше про «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» читайте за посиланням. Вхід для дітей до 3 років (включно) — безкоштовний!    

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards