Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав VIII Національний конкурс професійної майстерності Toyota

20 Вересня 2017

8 вересня 2017 року в Києві відбувся Національний конкурс професійної майстерності Toyota. На щорічне змагання з’їхалися найкращі продавці-консультанти та механіки з дилерських центрів Toyota всієї України. Конкурс організувала компанія «Тойота-Україна» за партнерської підтримки Креді Агріколь Банку, компаній «АХА Страхування» та «Вюрт-Україна».

"Разом кожен досягає більше" – це не просто концепція конкурсу, це найправильніший, на нашу думку, підхід у будь-яких партнерських відносинах і співпраці. Синергія лежить в основі глобальної стратегії Креді Агріколь Банку. Ми співпрацюємо разом з Тойота вже 14 років. Це роки вдалого та взаємовигідного партнерства, співпраці та побудови найвищих стандартів якості обслуговування – на всіх етапах - від автосалону до банку та автосервісу. Майже 10 000 клієнтів обрали для себе бренд автомобіля Toyota і Креді Агріколь Банк. Конкурс Професійної майстерності є справжнім втіленням цінностей Toyota. Ми пишаємося тим, що маємо можливість розділити емоції цієї події, відчути дух суперництва, драйв від бажання показати свої найкращі здібності.» - прокоментував Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.  

Креді Агріколь був першим банком на ринку України, який в 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. За цей період банк налагодив партнерські відносини із провідними автоімпортерами:  BMW, Infinity, Lexus, Toyota, Nissan, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda і Suzuki. Загалом мережа партнерів банку налічує понад 400 автосалонів та 16 автомобільних брендів. До того ж процес автокредитування відповідає вимогам міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2015, що гарантує прозорість послуг банку та унеможливлює виникнення неприємних сюрпризів. Завдяки плідній співпраці з партнерами та постійній роботі над створенням кращих умов автокредитування  частка Креді Агріколь Банк в цьому сегменті є сьогодні найбільшою на ринку України - 50% автокредитів для приватних осіб видаються саме у Креді Агріколь.  

Конкурс професійної майстерності Toyota — це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota і Lexus за звання кращого у своїй галузі. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota і Lexus мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації і взяти участь у змаганнях за головний приз — подорож до Японії, де «Тойота Мотор Корпорейшн» проводить щорічну церемонію нагородження кращих фахівців з усього світу.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.uaПрограма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards