Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав свято молодого вина Beaujolais Nouveau

11 Грудня 2018

16 листопада в Києві відбувся вечір молодого французького вина Beaujolais Nouveau. Це одна з найвишуканіших подій осені. Вже багато років поспіль Креді Агріколь Банк має честь бути партнером цього заходу. В Україні свято щорічно організовує Французько-українська торгово-промислова палата під патронатом Посла Франції в Україні Пані Ізабель Дюмон.

«Креді Агріколь Банк упродовж багатьох років сприяє розвитку французько-українських відносин. Допомагаючи в різноманітних проектах, націлених на поширення французької культури в Україні, банк активно інвестує у цей напрям та надає українцям змогу долучитися до прекрасного. Як французький банк, Креді Агріколь продовжує підтримувати свято молодого вина Beaujolais Nouveau вже багато років. Для всієї французької бізнес-спільноти це чудова нагода запросити партнерів, клієнтів та колег першими скуштувати вино зі свіжого врожаю. Особливо приємно, що захід має благодійну складову», - коментує Стефан Фаллік, директор з маркетингу Креді Агріколь Банку.    

Протягом вечора проходив аукціон, у рамках якого вдалося зібрати близько 80 000 гривень на підтримку Організації Червоного Хреста в Україні. Це майже в 4 рази більше, ніж минулого року.  

 Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards