Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав польовий захід «УКАБ Агротехнології»

29 Серпня 2019

14 серпня у с. Велика Олександрівка, Київська область, відбулася польова подія «УКАБ Агротехнології». Креді Агріколь Банк взяв участь у заході. У фокусі події – випробування новітніх агротехнологій у польових умовах, а також дослідження посіву озимого ріпаку, основного та передпосівного ґрунтообробітку, розкидачів добрив. Організатори заходу – асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent.  

Фахівці банку презентували на заході інструменти та програми фінансування, які Креді Агріколь пропонує українським аграріям.

«УКАБ Агротехнології» – це:      

  • одноденна подія у форматі демонстрації техніки в польових умовах
  • 1000+ відвідувачів
  • демонстраційні ділянки посівів кукурудзи
  • велика виставкова зона статичних експозицій
  • нагородження переможців премії “Агро Champions”
  • практичні семінари    

Під час заходу на полі площею 21 га випробували у роботі понад 20 сучасних сільськогосподарських агрегатів для основного та передпосівного ґрунтообробітку. Крім того, понад 50 компаній презентували інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення.      

Всі гості могли пройти експрес-навчання на майстер-класах, присвячених вибору і впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки, тест-драйву тракторів та управлінню дронами.   

Детальніше про захід можна прочитати на сайті.

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards