Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав польовий захід «УКАБ Агротехнології»

29 Серпня 2019

14 серпня у с. Велика Олександрівка, Київська область, відбулася польова подія «УКАБ Агротехнології». Креді Агріколь Банк взяв участь у заході. У фокусі події – випробування новітніх агротехнологій у польових умовах, а також дослідження посіву озимого ріпаку, основного та передпосівного ґрунтообробітку, розкидачів добрив. Організатори заходу – асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent.  

Фахівці банку презентували на заході інструменти та програми фінансування, які Креді Агріколь пропонує українським аграріям.

«УКАБ Агротехнології» – це:      

  • одноденна подія у форматі демонстрації техніки в польових умовах
  • 1000+ відвідувачів
  • демонстраційні ділянки посівів кукурудзи
  • велика виставкова зона статичних експозицій
  • нагородження переможців премії “Агро Champions”
  • практичні семінари    

Під час заходу на полі площею 21 га випробували у роботі понад 20 сучасних сільськогосподарських агрегатів для основного та передпосівного ґрунтообробітку. Крім того, понад 50 компаній презентували інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення.      

Всі гості могли пройти експрес-навчання на майстер-класах, присвячених вибору і впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки, тест-драйву тракторів та управлінню дронами.   

Детальніше про захід можна прочитати на сайті.

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно