Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав 27 «Charity Bazaar»

13 Грудня 2019

30 листопада 2019 року у Києві відбувся 27 благодійний ярмарок «Charity Bazaar», організатором якого є Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK). Креді Агріколь уже 26 років поспіль виступає партнером масштабного благодійного заходу.

Цього року під час ярмарку вдалося зібрати 3 205 742 млн грн, які будуть спрямовані на допомогу жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з інвалідністю у різних регіонах України

Понад 8 000 відвідувачів отримали унікальну можливість поринути у культуру 47 країн світу та скуштувати різноманітні національні страви. Гості насолоджувалися музикою, виставами, а також могли спробувати себе у танцювальних майстер-класах. У ярмарку взяли участь посольства, Представництво ЄС в Украïнi, міжнародні компанії, представники українських та міжнародних культурних організацій.

Про Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK)

Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK) - це благодійна організація, заснована в 1992 році. IWCK об’єднав понад 200 жінок з більше ніж 50 країн.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно