Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав 27 «Charity Bazaar»

13 Грудня 2019

30 листопада 2019 року у Києві відбувся 27 благодійний ярмарок «Charity Bazaar», організатором якого є Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK). Креді Агріколь уже 26 років поспіль виступає партнером масштабного благодійного заходу.

Цього року під час ярмарку вдалося зібрати 3 205 742 млн грн, які будуть спрямовані на допомогу жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з інвалідністю у різних регіонах України

Понад 8 000 відвідувачів отримали унікальну можливість поринути у культуру 47 країн світу та скуштувати різноманітні національні страви. Гості насолоджувалися музикою, виставами, а також могли спробувати себе у танцювальних майстер-класах. У ярмарку взяли участь посольства, Представництво ЄС в Украïнi, міжнародні компанії, представники українських та міжнародних культурних організацій.

Про Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK)

Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK) - це благодійна організація, заснована в 1992 році. IWCK об’єднав понад 200 жінок з більше ніж 50 країн.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards