Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підготував гарантовані подарунки до дня народження відділень

30 Жовтня 2020


Креді Агріколь запрошує клієнтів банку долучитися до традиційного святкування дня народження відділень. З 9 по 13 листопада завітайте у відділення банку, оформіть один із акційних продуктів та отримайте гарантований подарунок: портативний зарядний пристрій, парасольку, термос чи стильну тарілку менажницю.  

30 відділень по всій Україні вже готуються зустрічати гостей. Скористайтеся  нагодою поспілкуватися з фахівцями банку в дружній атмосфері та отримати кваліфіковані фінансові консультації.  

«Святкування дня народження відділень Креді Агріколь разом із клієнтами ― наша давня та улюблена традиція. Так ми дякуємо клієнтам за їх прихильність до банку, за те, що вкотре довіряють нам вирішення своїх фінансових питань. У цей складний період ми докладаємо ще більше зусиль, аби підтримати клієнтів та бути для них не тільки фінансовою точкою опори, а й джерелом гарного настрою. Тож відділення Креді Агріколь по всій Україні вже підготували подарунки та очікують на вас!» ― Олександр Куркін, директор департаменту мережі продажу Креді Агріколь Банку.

Акційні продукти Креді Агріколь Банку:

  • Кредит готівкою «Свобода», кредитна картка та встановлені кредитні ліміти на картки у рамках преміум-пакетів.
  • Пакетні пропозиції «Smart», «Premium», «Sommelier», «Infinite», «Professionals»/«Professionals IT».
  • Тарифні пакети для нових клієнтів юридичних осіб «Класік» та «Бізнес».

Поспішайте, адже акція триває допоки подарунки є в наявності, але не довше ніж до 13 листопада 2020 р. Детальніше про її умови, зокрема перелік відділень банку, в яких діє акція, дізнайтеся у контакт-центрі Креді Агріколь 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або за посиланням.

Акція проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військових операцій Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ на території Донецької та Луганської областей.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Бонусна Програма MasterCard® Rewards