Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк отримав нагороду з енергоефективності в рамках програми IQ energy

20 Листопада 2018

Проміжні підсумки програми IQ energy в Україні: понад 1,2 млрд грн вкладено в енергомодернізацію житла, в програмі взяли участь близько 35 тис. домогосподарств.

Креді Агріколь Банк отримав нагороду «Найкращий старт у програмі» за видатні продажі зелених технологій та зусилля з просування «зеленої» економіки в Україні.  

14 листопада на урочистій церемонії в Києві Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з партнерами відзначили досягнення програми і нагородили кращих партнерів, які підтримують енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в Україні в рамках програми IQ energy.

У заході взяли участь представники донорів IQ energy, місцевих органів влади, міжнародних організацій, дипломатичного співтовариства, банків-партнерів ЄБРР та місцевих компаній.

«Рік тому Креді Агріколь Банк підписав зобов’язання з ЄБРР видати 1 млн євро кредитів на підвищення енергоефективності житла мешканців України. А сьогодні ми отримали нагороду за «Найкращий старт у програмі». Енергоефективні кредити мали великий попит серед клієнтів нашого банку. По програмі  IQ energy вже виплачено 255 тис. євро компенсацій по 525 проектах з утеплення житла. Дуже приємно бачити, що так багато наших клієнтів прагнуть робити свої домівки енергоефективними, а значить, - економними та екологічними. Участь у програмі IQ energy була важливою для нас ще й тому, що Креді Агріколь – соціально відповідальний та «зелений» банк», — коментує Галина Жукова, член Правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу Креді Агріколь Банку.    

Програма IQ energy призначена для стимулювання інвестицій в підвищення енергоефективності житла. Програма організована ЄБРР і підтримується стимулюючим грантом на загальну суму 15 млн євро, наданим Фондом Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P), в який найбільший внесок надає Європейський Союз, і де Україна також є одним із донорів. Грант на надання технічної допомоги для реалізації програми надано Фондом E5P та Урядом Швеції в рівних частках.

За словами керівника фонду E5P Андерса Лунда, загальний обсяг інвестицій у рамках програми IQ energy вже перевищив 1,2 млрд грн. Близько 35 тисяч українських домогосподарств отримали кредити від місцевих комерційних банків, що беруть участь у програмі, для інвестування в «зелені технології» для свого житла.

Програма націлена на житловий сектор України, на який припадає більше третини споживання енергії в країні. З більш ніж 10 мільйонами будівель, багато з яких були побудовані в радянські часи та мають низькі енергетичні характеристики, в країні існує величезний потенціал не тільки для скорочення рахунків за тепло і електроенергію, а й для підвищення комфорту житла.

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно